כתיבת מאמרים

כאשר התוכן משחק תפקיד מרכזי בכל מערך שיווקי אין ספק כי המונח כתיבת מאמרים חוזר על עצמו לא פעם בישיבות צוות של חברות כאשר הם חושבים על כתיבת מאמרים לאתרים, בראשם של בעלי עסקים בכל סדר גודל וכמובן בכל מאמר או תוכן באינטרנט המדבר על שיווק ופרסום לאתרם.. ודאי כאשר מדובר באינטרנט – כתיבת מאמרים באופן שיווקי מקבל דגש רב יותר ואם אין ביכולתכם לכתוב בצורה משכנעת ומעניינת כדאי מאוד לשכור כותב תוכן/קופירייטר שכן יכולים לעשות זאת עבורכם.

מתי אנו זקוקים לכתיבת מאמרים שיווקית?

כתיבת מאמרים שיווקית יכולה להיות מוטמעת בתוך דף הבלוג באתר שלכם או בתור מאמר אורח באתרים אחרים. כתיבת מאמרים שיווקית בעבר כיוונה רק לשכנע אנשים, ליצור איזושהי מציאות חלומית שגורמת לאנשים לקנות במרדף אחר החלום… כיום לאנשים יש רדאר נגד מסרים שיווקיים ולאורך השנים פיתחו אנטי נגד סיסמאות שיווקיות ותכנים הדוחפים בכוח את המוצר ללקוח. בהתפתחות של כתיבת מאמרים לאתרים לאורך השנים ניתן לראות השמת דגש מירבי על ערכים כמו אמון, כנות, תועלות והנעה לפעולה.

להרוויח כסף מהאינטרנט

אם הייתם נכנסים בעבר לסקשן מאמרים של שיטה להרוויח כסף באינטרנט סביר להניח שהייתם נתקלים במשפטים בסגנון הזה: "כך תוכלו להפוך למיליונרים בתוך 3 חודשים אם רק תפעלו לפי מדריך 3 הצעדים הזה" ומנסים לדחוף אתכם לקלישאות הזויות של שיטות מוזרות להתעשרות מהירה. שלא תבינו לא נכון – אנו בהחלט מאמינים שניתן להרוויח כסף באמצעות האינטרנט, אך זה יתבצע באמצעות הקמת עסק כלשהו, אתר, חנות וירטואלית או מיזם כלשהו שעשוי להכניס כסף ממכירת המוצר/השירות. כלומר שיהיה מדובר בפיתוח עסק לכל דבר, עסק דיגיטלי, אבל עסק כמו כל עסק אחר. בפיתוח עסק כמו בפיתוח עסק – לא ניתן להתעשר בין לילה ויש הצורך לעבוד, להתמיד, להשתפר ולהתקדם. לכן כיום באותם קופירייטרים ממולחים ירשמו משפטים בסגנון "באמצעות טכניקה מיוחדת זו תוכלו ליצור משכורת מלאה באמצעות האינטרנט כבר בתוך 3 חודשים" וזאת כותרת נהדרת כאשר מדברים על כתיבת מאמרים באופן שיווקי!

כתיבת מאמרים מפרסמת את האתר

כתיבת מאמרים משחקת תפקיד בכל חומר פרסומי הקשור לאינטרנט ומחוצה לו. מומלץ לשכור חברת שיווק או קופירייטר על מנת להחליט על התכנים והמסרים השיווקיים העוברים ללקוחות באמצעות כתיבת מאמרים הקולעת בול לרצון הלקחות שלכם.

כתיבת מאמרים לאתרכם הופכת אותו למעניין יותר ורלוונטי יותר. הקפדה על כתיבת מאמרים באופן קבוע משאירה גולשים והופכת אותם ללקוחות!

כתיבת מאמרים

רוצה להפוך את העסק שלך למכרה זהב?

אנחנו כאן בשבילך לשירותי כתיבה שיווקית מקצועית.

השירותים שלנו

כתיבה שיווקית

כתיבה שיווקית היא היכולת לכתוב אודות עסק, חברה, שירות או מוצר, תוך כדי שכנוע הקורא על איכות השירות, והנעתו לפעול על מנת להשיג את השירות או המוצר. כיום, בעידן האינטרנט והטלפונים הסלולאריים, נוכל להיתקל בסוגי כתיבה שיווקית כמעט בכל מקום ובכל פלטפורמה.

קופירייטינג

קופירייטינג הוא יכולת כתיבה מתומצתת אך יעילה. הקופירייטר, איש המקצוע, הוא זה שאחראי על הסלוגנים, הסיסמאות, והמשפטים הכי מפורסמים שכולנו מכירים טוב מאוד. כל חברה שהצליחה לגרום לנו לחזור על המשפטים הפותחים שלה שוב ושוב בראש השתמשה בקופירייטר, וכנראה שמוצלח

שם לעסק

כל עסק צריך שם שישאר חקוק בראש של הלקוחות שלו ובכך גלו את הזהות העסקית שלכם, מה מפריד אתכם משאר המתחרים, איפה נמצא הקהל יעד שלכם ויותר חשוב מיהו. בין אם בחרתם בשם קצר או ארוך. השתמשתם במאטפורות או דימויים ואף שפה אחרת. בבחירת שם לעסק אין חוקים. הכל תלוי בכם.

סלוגן לעסק

בחירת סלוגן לעסק צריכה לספר ללקוח למה כדי לו לבחור בכם יותר מאחרים, הדגשה של היתרונות, הערכים וכמובן המסר יתן ללקוחות שלכם את כל הסיבות בעולם לבחור רק בכם ולא באחרים. שילוב של גישה נכונה ומחשבה חיובית המתקשר למותג תהפוך את הסלוגן של העסק לדבר הבא שאנשים יזמזמו