כתיבת תוכן ובניית אתרים - על כתיבה שיווקית ובניית אתרים!

יש יותר מדי אתרים שגויים ברשת. פשוט בושה. להציץ ולהיפגע. כותרות מביכות, טקסט נחות. מה אנשים חושבים לעצמם ובעיקר מה חושבים לעצמם כותבי תכנים שמכנים אתל עצמם קופירייטרים ומציעים שירות לבעלי אתרים אומללים שלא מסוגים להבחין בין א' וה' במילה הוראה…

אם כך- צאו לכם למסע ברחבי הרשת וגלו כמה אתרים רחוקים מהמושג "כתיבה שיווקית ובניית אתרים".

האתרים שלהם נראים כמו הדבר האחרון שהם צריכים בחיים, בתבנית שגרמה לכם לייצר חומר מיותר ומילא שהוא מיותר אבל כמה שגיאות כתיב ותחביר יכולים להיות באודות או דף הבית. רחמים. אים ספק שהיום יותר מתמיד כתיבת תוכן ובניית אתרים הולכות יד ביד.

תגיד לי מי כתב לך את האתר ואני אגיד לך מי אתה...

יותר מדי בעלי עסקים קטנים חושבים שמספיק שיש להם אתר ברשת. לא חשוב שהוא לא מתאים לנגר מטבחים אלא לעיצוב גינות, לא חשוב שהאותיות קטנות ולא רואים אותן. שהכותרות מבולבלות ושהטקסט הוי הטקסט סובל ממחלה ממארת של שגיאות כתיב ותחביר. שום דבר כבר לא יציל אותו מלבד כתיבתו מחדש.

חשבתם פעם על זה שתהליך של כתיבה שיווקית ובניית אתרים זה השם והמוניטין שלכם, שאם כתוב לכם באתר שאתם עושים שיפוץ  אמבתיה אף אחד לא יזמין אתכם לעשות את זה כי להם יש אמבטיה…

כן אשרי המילים הקטנות שעושות את ההבדל בין אתר לאתר בין עסק לעסק. עסקים שרוצים להצליח ברשת מבינים את החשיבות של כתיבת תוכן ובניית אתרים.

למה אתם חייבים כתיבה שיווקית ובניית אתרים?

כאשר אתם מזמינים אתר מחברת בניית אתרים, חשוב מאוד שתקראו או תתנו למישהו שיודע עברית, לעבור על התכנים של האתר שלכם. כתיבה של אודות ודף הבית באתר חדש, הם אלה שמזמינים לקוחות. אם התכנים שלכם סובלים משגיאות כתיב ומניסוחים נחותים, זה בדיוק מה שיחשבו גם עליכם.

האם הייתם רוצים לאכול במסעדה שהמטבח שלה מלוכלך? לא נכון? אז למה שמישהו שרוצה שתעשו לו עבודה יעשה עסקים עם מי שהאתר שלו סובל מבעיות תקשורת חמורות תרתי-משמע.

בניית אתרים היא חלון הראווה שלכם

האתר שלכם ברשת הוא הפרצוף שלכם, ואם הוא לא מתאים לכם ואין בו כתיבה שיווקית, הוא לא ימשוך גולשים, לא תצליחו להביא לקוחות ובמילים פשוטות, הוא לא יהיה אתר רווחי.

גם אם אתם לא שמים לב לתכנים של האתר שלכם, דעו לכם שהגולשים כן שמים לה והם נרתעים מאתרים לא מושקעים, לא מקצועיים ובעברית רדודה.

כתיבה שיווקית ובניית אתרים הולכים ביחד. אם אתם רוצים אתר מקצועי עם כתיבה משובחת, זה כמו לעשות לכם מיתוג ברשת וכל מה שאתם צריכים לעשות זה למצוא את החברה שיושב בה איש תוכן שיכול להרים אתכם לשמיים עם קופירייטינג מנצח.

כתיבת תוכן ובניית אתרים

רוצה להכפיל את המכירות של המוצר או השירות שלך?

כתיבה שיווקית עושה את ההבדל

מאמרים נוספים